головна сторінка


Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги
Уважаемые работники и родители детского сада № 303! Дорогие дети!
День Победы – всегда особый день, а 75 лет спустя тем более. Наших ветеранов остается все меньше. На весь огромный Харьков – всего несколько сотен тех, кто реально прошел ад и огонь войны. В первую очередь ветеранам наши слова благодарности. Нам следует не забывать тех, кто не вернулся с фронтов, тех, кто ушел от нас уже в мирное время, заботиться о тех, кто еще рядом с нами, и не допустить возобновления тех страшных событий.
Поздравляю вас с 75-й годовщиной Великой Победы! Желаю всем нам в первую очередь мира. Того мира, за который боролись наши великие предки. Ветеранам и детям войны еще раз хочу сказать спасибо! Спасибо за то, что выжили, за то, что боролись, за то, что победили! Я сделаю все, чтобы ваш подвиг никогда не был забыт. Харьков вас любит и ценит. С Днем Победы!!!
С уважением,
Харьковский городской голова Геннадий Кернес
День перемо́ги над наци́змом у Дру́гій світові́й війні́ або День перемо́ги — державне свято в Україні, яке офіційно відзначають 9 травня, починаючи з 2016-го рокувихідний день. Прийшло на зміну радянському святу День Перемоги, яке святкували в СРСР, а потім в Україні до 2015 року включно.
«День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» встановлено як державне свято відповідно до ухваленого 9 квітня 2015 року Верховною Радою України закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 — 1945 років» в рамках пакету законів про декомунізацію.

Офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, як і Дня пам'яті та примирення, є квітка червоного маку — загальноприйнятий у світі символ відзначення пам'ятних днів Другої світової війни. В Україні використовується у власній стилізації, розробленій харківським дизайнером Сергієм Мішакіним. Гаслом обох пам'ятних днів є «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».[
1 травня – 121-й день року за Григоріанським календарем, до кінця року залишається 244 дня. В XX і XXI століттях цей день відповідає 18 квітня Юліанського календаря. 


Традиційну назву цього місяця як «травень», в Україні для останнього місяця весни, офіційно було повернуто в у ХХ столітті з відродженням мови народу Київської Русі. Назва походить від слова трава.
Після оранки земель і посіву, ще стародавні люди ввели звичай весело відзначали перший день травня. Вони робили це в надії, що їх праця дасть хороший врожай.


У цей день світ відзначає День глобальної любові, Свято Весни і Праці, День міжнародної солідарності трудящих, День народження поштової марки, Міжнародний день партизанського садівництва і Міжнародний день туби.



19 квітня – Великдень
Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – свято зі свят і торжество всіх торжеств. З усіх великих християнських свят церковного року воно найбільш давнє, урочисте й радісне.

Великдень символізує перемогу над смертю Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей, і спасіння людського роду від страшних бід. До цього дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харчуванні та інших задоволеннях, аби очиститися й гідно зустріти Світле Христове Воскресіння.
Дата свята не є сталою і кожного конкретного року обчислюється за місячно-сонячним календарем.
На теренах України святкувати Великдень як Воскресіння Ісуса почали ще наприкінці першого тисячоліття, із запровадженням християнства.
«Христос Воскрес! Воістину Воскрес! »
Зі святом Вас і Ваші родини!
4.03.2020 Свято Весни в середній групі № 6










11.02.2020 Снігова "диво-прогулянка"



11.11-18.11.2019 Тиждень безпеки дорожнього руху


18.11-22.11.2019 Тиждень інновацій в ЗДО


3.12.2019 Зимові прогулянки в ДНЗ


16.12.2019  ,Вистава "Допитливе зайченя"





26.12.2019 Новорічне святкування групи 6 Теремок








Комментариев нет:

Отправить комментарий